3. Look: Simona – Jednoducho DIVA

Look: Simona – Jednoducho DIVA

Fialová - farba roka 2018

Nevesta je stredobodom pozornosti po celý svadobný deň, preto pohľad na ňu by mal vzbudzovať obdiv a očarenie, pri ktorom hostia doslova stratia reč, preto odporúčame sledovať našu fotoreportáž o svadobných trendoch na rok 2018 a bude to rovnako aj vo Vašom prípade.

Farbou roka 2018 sa stala fialová, jej krása v sebe nesie nekonvenčnosť a umelecký lesk. S fialovou v líčení odporúčame zaobchádzať opatrne, Perfektne vyzerá v líčení očí a zároveň zvýrazňuje zelenú či orieškovú dúhovku. Ak máme pocit, že Vám priveľa fialovej nelichotí, skúste ju použiť ako akcent v neutrálnom líčení (napr. farebná spodná linka, či trocha fialovej na pohyblivom viečku). Ak chcete pridať tomu trošku drámy a zmyselnosti, stačí pri líčení použiť čierne alebo hnedé linky.
 
Na pery naneste jemný rúž, ktorý ich príjemné zvláčni. Nebojte sa zvýrazniť Vašu zmyselnosť a krásu, je to zárukou toho, že budete vo Váš svadobný deň dokonalou nevestou.

Bohémske vlny

Nič iné ako vlny si k luxusným svadobným šatám ani nevieme predstaviť. Je to jeden z nestarnúcich trendov, ktorý tu vždy bol a bude. Veľké vlny s trochu séra na lesk vlasov a ste pripravená na Váš magický deň. Vlny krásne dopĺňajú symetriu postavy. Aj napriek tomu, že sú okúzľujúce predsa neberú prílišnú pozornosť svadobným šatám. Tento účes je pre Vás dokonalou voľbou, pretože je úžasne ženský a, čo si budeme klamať, na mužov pôsobia ako magnet.

Luxusný model SANTIA

Luxusný model SANTIA z dielne Anna Sposa z Vás jednoducho urobí dokonalú DIVU. Veď posúďte sami.
S láskou Katka,
Svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň“.