Milé nevesty, vitajte u nás!

Dovoľte, aby sme Vám predstavili nový,  svadobný salón MAGIC. A prečo ho otvárame v Námestove?

Pretože sme boli poháňaní túžbou priniesť do tohto regiónu niečo nové a svetové. Práve preto pre Vás, a to už v septembri, otvárame svadobný salón MAGIC.

Svadba je vnímaná ako dôležitý moment života. Dajte v túto chvíľu naplno vyniknúť svojej kráse a pôvabu. Vyrazte všetkým dych a nechajte vyniknúť svoju osobnosť v našich šatách, ktoré sú o luxusných materiáloch, precíznych zdobeniach a dokonalých strihoch. Dovoľte nám, aby sme Vám splnili Váš sen o najkrajších svadobných šatách!

Svadobný salón MAGIC Vám ako jediný na Orave ponúka originálne a exkluzívne modely svetoznámych  značiek, a to MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY, MORI LEE a MADELINE GARDENER New York.

Svadobné šaty, ktoré ponúkame v našom salóne, Vás okúzlia na prvý pohľad. Nechajte sa očariť nadýchanými materiálmi, kvalitnou čipkou a detailným vypracovaním s nádhernými Swarowski kryštálmi! Naše svadobné šaty, ktoré sú jedny z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších na svete, lichotia všetkým typom postáv a sú vhodným výberom aj pre slečny s nekonfekčnou veľkosťou.

Značky šiat, ktoré nájdete v salóne MAGIC v Námestove, predstavujú novú kolekciu dvakrát ročne, preto sa každú jar a jeseň môžete tešiť na nové modely. Cena za požičanie šiat sa pohybuje od 290,- € do 590,- €. V sume sú zahrnuté i doplnky, a to závoj, bolerko, rukavičky, pompadúrka a dáždnik. Vankúšik na prstienky Vám požičiame grátis.

Túžite po vlastných svadobných šatách? Pre nás to nie je žiadny problém! Veľmi radi Vám objednáme úplne nové šaty z aktuálnych kolekcií Maggie Sottero, Sottero and Midgley, Mori Lee, a Madeline Gardner New York a do 5 mesiacov máte šaty svojich snov doma!

Príďte k nám a zažite rozdiel medzi originálom a napodobeninou, medzi dokonalosťou a priemernosťou, medzi  luxusom a fádnosťou.

Buďte v deň D jednoducho magická. Nechajte sa rozmaznávať a dajte naplno vyniknúť svojmu pôvabu. Splňte si svoj detský sen a zahaľte sa do krásy a dokonalosti našich šiat. Staňte sa aj Vy nevestou v našich svadobných šatách.

Svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň“