Svadobné trendy 2018 1.Look: Anna – Prirodzená krása.

„Nahý“ make-up a prirodzenosť
Svadobná sezóna 2018 sa nesie v hesle prirodzenosti a jednoduchosti, a to v zmysle minimalistických šiat, naturálnom líčení alebo jemne upravených vlasoch.
Ak ste sa našli v tomto štýle správnou voľbou bude, keď siahnete po “Nahom“ make-upe. Znamená to bezchybný základ a neutrálne tóny, ktoré zvýraznia Vašu prirodzenú krásu. Aj napriek jeho nenápadnosti by Vám mal dopomôcť k tomu, aby ste vyzerala neodolateľne. Základom je, aby pleť bola vo výbornom stave, bez chýb a nedostatkov. Jemné očné tiene v hnedých tónoch, vyzdvihnutie prirodzeného obočia je dokonalou kombináciou pre tento štýl. Celý look podčiarknete krásnymi perami v jemnom broskyňovom odtieni.
Obľúbené vlny a polo-drdol.
Zložité účesy by ste medzi jarnými trendmi pre rok 2018 hľadali ťažko. Vlasy sú jednou z najdôležitejších ozdôb každej nevesty. I preto ich úprave v deň svadby venujeme veľkú pozornosť. Ideálnou voľbou je polo-drdol vlasy jemne natočené a zopnuté na jednu stranu, je to jeden z účesov, ktoré sa nosia dlhé roky a stále patrí medzi najobľúbenejšie, pretože nevesta pôsobí po celý čas upravene a drdol dodá jej vzhľadu slávnostný šmrnc. No pred svadbou určite odporúčame skúšku účesu, pretože polo-drdol nelahodí každej tvári. K tomuto naturálnemu looku môžete zvoliť doplnok v podobe opálových náušníc a náramku, ktoré dodajú Vášmu svadobnému looku tú správnu iskru.
Minimalistický a jemný model EFFIE
Minimalistický a nadčasový model EFFIE z dielne ARIAMO BRIDAL, podčiarkuje Vašu ženskosť a krásu, v týchto šatách budete neprehliadnuteľnou nevestou.
S láskou,
Svadobný salón MAGIC – “Pre Váš magický deň”

Ďakujeme partnerom:
Svadobné šaty: Svadobný salón MAGIC