Svadobné trendy 2018 2.Look: Alžbetka – Zmyselná krása.

Nežný pohľad verzus dokonalé pery.
Svadobná sezóna 2018 je plná noviniek a trendov, ktoré sme si okamžite obľúbili. Vybrali sme pre Vás prehľad tých najdôležitejších z nich. Určené pre všetky nevesty, ktoré túžia po svadobnom looku podľa najnovších trendov.
Romantika vládne aj pri výbere make-upu. Jemným líčenim očí matnými perleťovými tieňmi nič nepokazíte práve naopak pôjdete ruka v ruke s najnovšími trendmi. Ak chcete pridať tomu trošku drámy a zmyselnosti, stačí pri líčení použiť čierne alebo hnedé linky a výraznejší rúž a hneď je z Vás neodolateľná a ženská víla.
Ak máte krásne plné pery nebojte sa ich ukázať. Zvolením vhodného odtieňu rúžu k Vašej pleti to celé podčiarknete a bude to čerešničkou na torte celého Vášho svadobného looku.
Sofistikovaný a elegantný vzhľad nakrátko.
Nevesty s krátky vlasmi si mnohokrát lámu hlavu nad tým aký účes zvoliť na svoj svadobný deň. Zvoľte zvlnené vlasy v podobne nežných kučier a budete pôsobiť elegantne i romanticky. Kľúčom k úspechu sú mäkké, zdravé a lesklé vlasy. Krátke vlasy sú ako stvorené pre vytvorenie sexy objemu. Nebojte sa ho predviesť. Pamätajte, že účesy pre krátke vlasy môžu byť rovnako krásne a elegantné ako účesy pre dlhšie vlasy. Z kratších vlasov sa dajú upliesť obľúbené a nežne vrkoče, ktoré patria medzi súčasne trendy čo sa nie len svadby týka. Do vrkočov sa dajú zapliesť rôzne ozdoby, stuhy, kvety. Pôsobí to veľmi romanticky. Nevesty s krátkymi vlasmi sú veľmi nezvyčajné a ženské.
Romantický a zvodný model FERNANDA
Romantický a zvodný model FERNANDA z dielne Anna Sposa. Jeho dokonalá harmónia ľahkej padavej sukne a zmyselnej čipkovej kamufláže na chrbte z Vás urobí nezabudnuteľnú krásku.
S láskou, Svadobný salón MAGIC – “Pre Váš magický deň”
Ďakujeme partnerom:
Modelka: Alžbetka Mazuráková
Svadobné šaty: Svadobný salón MAGIC